Today, 4/4 from 16:40
From 16 o'clock mostly sunny. Temperatures between 4 and 11 degrees.
Water temperature |
|
| Sperbelgraben | 4.2 °C |
Station: Napf, 1404 m.a.s.l. |
|
| Distance to Napf | 0.1 km |
| Altitude difference | -2m (1406 m.a.s.l.) |
| Temperature | 8.8 °C |
| Sunshine | 7 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 4 km/h from NNE |
| Wind gusts | 12 km/h |
| Humidity | 73% |
| Pressure | 866 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



