Today, 4/4 from 23:30
Temperatures around 11 degrees.
Station: Bullet / La Frétaz, 1205 m.a.s.l. |
|
| Distance to Provence | 12.8 km |
| Altitude difference | 417m (788 m.a.s.l.) |
| Temperature | 9.4 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 6 km/h from WSW |
| Wind gusts | 9 km/h |
| Humidity | 69% |
| Pressure | 886 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



