Today, 4/2 from 09:10
From 9 o'clock sunny. Temperatures between 5 and 12 degrees.
Water temperature |
|
| Aubonne | 6.3 °C |
Station: Nyon / Changins, 458 m.a.s.l. |
|
| Distance to Rolle | 10.7 km |
| Altitude difference | 75m (383 m.a.s.l.) |
| Temperature | 4.6 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 21 km/h from NE |
| Wind gusts | 29 km/h |
| Humidity | 70% |
| Pressure | 961 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



