Today, 4/29 from 01:00
Around 1:50 o'clock strong rain or thunderstorms. From 3 o'clock first overcast, from 22:20 o'clock showers. Temperatures at night 15, in the afternoon 23 degrees.
Station: Stabio, 352 m.a.s.l. |
|
| Distance to Settala | 56 km |
| Altitude difference | 247m (105 m.a.s.l.) |
| Temperature | 13.9 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 8 km/h from ENE |
| Wind gusts | 14 km/h |
| Humidity | 93% |
| Pressure | 975 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



