Today, 4/4 from 13:50
In the second half of the day mostly sunny. Temperatures between 12 and 20 degrees.
Station: Scuol, 1303 m.a.s.l. |
|
| Distance to Silandro | 41.7 km |
| Altitude difference | 587m (716 m.a.s.l.) |
| Temperature | 14.3 °C |
| Sunshine | 2 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 7 km/h from WSW |
| Wind gusts | 13 km/h |
| Humidity | 39% |
| Pressure | 875 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



