Today, 5/17 from 00:20
All day partly sunny. Temperatures at night 2, in the afternoon 16 degrees.
Water temperature |
|
| Aare | 13.5 °C |
Station: Wynau, 422 m.a.s.l. |
|
| Distance to Subingen | 14.7 km |
| Altitude difference | -19m (441 m.a.s.l.) |
| Temperature | 6.4 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 0 km/h from SSE |
| Wind gusts | 2 km/h |
| Humidity | 93% |
| Pressure | 966 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



