Today, 4/4 from 05:40
From 5 o'clock cloudless. Temperatures between 8 and 21 degrees.
Station: Stabio, 352 m.a.s.l. |
|
| Distance to Vanzaghello | 31.6 km |
| Altitude difference | 157m (195 m.a.s.l.) |
| Temperature | 9.2 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 2 km/h from SW |
| Wind gusts | 6 km/h |
| Humidity | 47% |
| Pressure | 977 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



