Today, 4/4 from 22:30
From 22 o'clock cloudless. Temperatures around 11 degrees.
Station: Buchs / Aarau, 387 m.a.s.l. |
|
| Distance to Aarau | 2.8 km |
| Altitude difference | 3m (384 m.a.s.l.) |
| Temperature | 10.2 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 0 km/h from SE |
| Wind gusts | 2 km/h |
| Humidity | 88% |
| Pressure | 977 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



