Today, 4/3 from 23:00
Temperatures around 5 degrees.
Station: Hörnli, 1132 m.a.s.l. |
|
| Distance to Bachtel | 9.4 km |
| Altitude difference | 17m (1115 m.a.s.l.) |
| Temperature | 5.2 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 20 km/h from W |
| Wind gusts | 27 km/h |
| Humidity | 66% |
| Pressure | 891 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



