Today, 4/2 from 00:50
All day sunny. Temperatures at night -1, in the afternoon 9 degrees.
Station: Basel / Binningen, 316 m.a.s.l. |
|
| Distance to Challpass | 13.8 km |
| Altitude difference | -430m (746 m.a.s.l.) |
| Temperature | 2.5 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 0 km/h from SSE |
| Wind gusts | 1 km/h |
| Humidity | 80% |
| Pressure | 981 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



