Today, 4/26 from 23:40
Temperatures around 16 degrees.
Station: Sion, 481 m.a.s.l. |
|
| Distance to Comune | 8.5 km |
| Altitude difference | -159m (640 m.a.s.l.) |
| Temperature | 15.7 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 4 km/h from ENE |
| Wind gusts | 10 km/h |
| Humidity | 48% |
| Pressure | 962 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



