Today, 5/12 from 23:20
Temperatures around 11 degrees.
Station: Pully, 455 m.a.s.l. |
|
| Distance to Comune | 1.8 km |
| Altitude difference | 73m (382 m.a.s.l.) |
| Temperature | 9.7 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 8 km/h from N |
| Wind gusts | 16 km/h |
| Humidity | 50% |
| Pressure | 959 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



