Today, 5/27 from 16:10
From 16 o'clock sunny. Temperatures between 22 and 36 degrees.
Station: Col du Grand St-Bernard, 2470 m.a.s.l. |
|
| Distance to Comune | 27.2 km |
| Altitude difference | 1933m (537 m.a.s.l.) |
| Temperature | 13.8 °C |
| Sunshine | 7 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 24 km/h from E |
| Wind gusts | 38 km/h |
| Humidity | 53% |
| Pressure | 764 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



