Today, 5/25 from 20:50
From 20 o'clock high clouds. Temperatures around 24 degrees.
Water temperature |
|
| Dünnern | 22.4 °C |
Station: Gösgen, 381 m.a.s.l. |
|
| Distance to Comune | 5.5 km |
| Altitude difference | -19m (400 m.a.s.l.) |
| Temperature | 26.3 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 1 km/h from NE |
| Wind gusts | 6 km/h |
| Humidity | 50% |
| Pressure | 983 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



