Today, 5/21 from 06:50
From 7 o'clock high clouds. Temperatures between 11 and 25 degrees.
Water temperature |
|
| Venoge | 13.3 °C |
Station: Pully, 455 m.a.s.l. |
|
| Distance to Denges | 9.8 km |
| Altitude difference | 56m (400 m.a.s.l.) |
| Temperature | 12.1 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 5 km/h from N |
| Wind gusts | 10 km/h |
| Humidity | 77% |
| Pressure | 975 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



