Today, 5/25 from 17:00
In the evening mostly sunny. Temperatures between 19 and 28 degrees.
Station: La Chaux-de-Fonds, 1019 m.a.s.l. |
|
| Distance to Étray | 34.5 km |
| Altitude difference | 303m (716 m.a.s.l.) |
| Temperature | 26.3 °C |
| Sunshine | 9 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 10 km/h from NE |
| Wind gusts | 19 km/h |
| Humidity | 34% |
| Pressure | 915 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



