Today, 4/30 from 00:20
All day mostly sunny. Temperatures at night 9, in the afternoon 21 degrees.
Water temperature |
|
| Rhône | 15.6 °C |
| Arve | 11.7 °C |
Station: Genève-Cointrin, 411 m.a.s.l. |
|
| Distance to Geneva | 5.3 km |
| Altitude difference | 13m (398 m.a.s.l.) |
| Temperature | 13.9 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 7 km/h from NNE |
| Wind gusts | 12 km/h |
| Humidity | 64% |
| Pressure | 969 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



