Today, 5/27 from 21:50
From 22 o'clock partly cloudy. Temperatures around 23 degrees.
Station: Bern / Zollikofen, 553 m.a.s.l. |
|
| Distance to Grenchen | 22.9 km |
| Altitude difference | 107m (446 m.a.s.l.) |
| Temperature | 21.7 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 5 km/h from N |
| Wind gusts | 7 km/h |
| Humidity | 61% |
| Pressure | 957 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



