Today, 4/5 from 21:10
Late in the evening high clouds. Temperatures around 15 degrees.
Station: Stabio, 352 m.a.s.l. |
|
| Distance to Invorio | 35.8 km |
| Altitude difference | -68m (420 m.a.s.l.) |
| Temperature | 13.2 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 2 km/h from SSW |
| Wind gusts | 3 km/h |
| Humidity | 60% |
| Pressure | 981 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



