Today, 4/4 from 20:00
From 20 o'clock sunny. Temperatures around 7 degrees.
Station: Le Moléson, 1974 m.a.s.l. |
|
| Distance to Le | 8.4 km |
| Altitude difference | 396m (1578 m.a.s.l.) |
| Temperature | 5.1 °C |
| Sunshine | 9 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 11 km/h from SSW |
| Wind gusts | 14 km/h |
| Humidity | 74% |
| Pressure | 807 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



