Today, 5/28 from 05:00
From 5 o'clock cloudless. Temperatures at night 15, in the afternoon 28 degrees.
Water temperature |
|
| Goldach | 19.7 °C |
Station: St. Gallen, 776 m.a.s.l. |
|
| Distance to Arbon | 10.2 km |
| Altitude difference | 363m (413 m.a.s.l.) |
| Temperature | 15.9 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 2 km/h from SSE |
| Wind gusts | 4 km/h |
| Humidity | 78% |
| Pressure | 934 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



