Today, 5/28 from 04:40
From 4 o'clock slightly cloudy. Temperatures at night 17, in the afternoon 30 degrees.
Station: Fahy, 597 m.a.s.l. |
|
| Distance to Brognard | 13.1 km |
| Altitude difference | 264m (333 m.a.s.l.) |
| Temperature | 17.4 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 12 km/h from E |
| Wind gusts | 20 km/h |
| Humidity | 71% |
| Pressure | 953 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



