Today, 4/28 from 03:00
From 3 to 20 first overcast, from 9:40 o'clock showers. From 20 o'clock rain. Temperatures between 14 and 18 degrees.
Station: Col du Grand St-Bernard, 2470 m.a.s.l. |
|
| Distance to Cuorgnè | 65.1 km |
| Altitude difference | 2065m (405 m.a.s.l.) |
| Temperature | 3.4 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 16 km/h from WNW |
| Wind gusts | 23 km/h |
| Humidity | 71% |
| Pressure | 755 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



