Today, 5/28 from 15:50
From 15 o'clock high clouds. Temperatures between 15 and 23 degrees.
Station: Poschiavo / Robbia, 1075 m.a.s.l. |
|
| Distance to Foppolo | 41.3 km |
| Altitude difference | -446m (1521 m.a.s.l.) |
| Temperature | 27.4 °C |
| Sunshine | 10 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 19 km/h from NE |
| Wind gusts | 40 km/h |
| Humidity | 17% |
| Pressure | 898 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



