Today, 5/1 from 06:40
From 6 o'clock slightly cloudy. Temperatures between 8 and 24 degrees.
Water temperature |
|
| Rhône | 15.4 °C |
| Arve | 10.5 °C |
Station: Genève-Cointrin, 411 m.a.s.l. |
|
| Distance to Lancy | 7.1 km |
| Altitude difference | 15m (396 m.a.s.l.) |
| Temperature | 6.8 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 1 km/h from WNW |
| Wind gusts | 4 km/h |
| Humidity | 83% |
| Pressure | 975 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



