Today, 4/15 from 01:50
From 2 o'clock cloudy. Temperatures between 12 and 22 degrees.
Station: Stabio, 352 m.a.s.l. |
|
| Distance to Balerna | 5.7 km |
| Altitude difference | 82m (270 m.a.s.l.) |
| Temperature | 12 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 4 km/h from SW |
| Wind gusts | 5 km/h |
| Humidity | 96% |
| Pressure | 977 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



