Today, 5/20 from 06:50
From 6 o'clock slightly cloudy. Temperatures between 12 and 22 degrees.
Water temperature |
|
| Rhône | 13.2 °C |
| Arve | 10.3 °C |
Station: Genève-Cointrin, 411 m.a.s.l. |
|
| Distance to 1232 | 8.8 km |
| Altitude difference | -26m (437 m.a.s.l.) |
| Temperature | 10.9 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 4 km/h from N |
| Wind gusts | 5 km/h |
| Humidity | 97% |
| Pressure | 976 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



