Today, 5/13 from 17:20
First overcast, from 23:50 o'clock some showers. Temperatures between 5 and 10 degrees.
Station: Aigle, 381 m.a.s.l. |
|
| Distance to 1892 | 15.7 km |
| Altitude difference | -775m (1156 m.a.s.l.) |
| Temperature | 14.9 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 18 km/h from N |
| Wind gusts | 29 km/h |
| Humidity | 49% |
| Pressure | 964 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



