Today, 4/16 from 16:20
From 16 o'clock partly sunny. Temperatures between 6 and 13 degrees.
Station: Chasseral, 1594 m.a.s.l. |
|
| Distance to 2714 | 14.6 km |
| Altitude difference | 580m (1014 m.a.s.l.) |
| Temperature | 7.4 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 18 km/h from NNW |
| Wind gusts | 26 km/h |
| Humidity | 72% |
| Pressure | 845 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



