Today, 5/12 from 17:20
In the evening mostly sunny. Temperatures between 5 and 12 degrees.
Station: Mühleberg, 480 m.a.s.l. |
|
| Distance to 3049 | 4.7 km |
| Altitude difference | -154m (634 m.a.s.l.) |
| Temperature | 13.4 °C |
| Sunshine | 10 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 9 km/h from NW |
| Wind gusts | 16 km/h |
| Humidity | 36% |
| Pressure | 958 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



