Today, 4/15 from 16:00
From 16 o'clock cloudy. Temperatures between 9 and 14 degrees.
Station: Bern / Zollikofen, 553 m.a.s.l. |
|
| Distance to 3307 | 10.7 km |
| Altitude difference | 13m (540 m.a.s.l.) |
| Temperature | 13 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 8 km/h from NNW |
| Wind gusts | 13 km/h |
| Humidity | 69% |
| Pressure | 956 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



