Today, 4/21 from 17:50
In the evening low clouds. Temperatures between 7 and 15 degrees.
Water temperature |
|
| Aare | 9.2 °C |
Station: Chasseral, 1594 m.a.s.l. |
|
| Distance to Biel/Bienne, | 14.4 km |
| Altitude difference | 1161m (433 m.a.s.l.) |
| Temperature | 6 °C |
| Sunshine | 10 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 21 km/h from NNE |
| Wind gusts | 28 km/h |
| Humidity | 59% |
| Pressure | 838 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



