Today, 4/13 from 01:20
Light showers. Temperatures between 7 and 11 degrees.
Water temperature |
|
| Rhône | 13.3 °C |
| Arve | 8.7 °C |
Station: Genève-Cointrin, 411 m.a.s.l. |
|
| Distance to Confignon, | 7.6 km |
| Altitude difference | -10m (421 m.a.s.l.) |
| Temperature | 8.6 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 14 km/h from NE |
| Wind gusts | 19 km/h |
| Humidity | 87% |
| Pressure | 962 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



