Today, 5/13 from 03:20
First cloudy, from 20:30 o'clock light showers. Temperatures at night 5, in the afternoon 15 degrees.
Station: Payerne, 489 m.a.s.l. |
|
| Distance to Cremin, | 12.3 km |
| Altitude difference | -145m (634 m.a.s.l.) |
| Temperature | 4.6 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 1 km/h from SSE |
| Wind gusts | 2 km/h |
| Humidity | 93% |
| Pressure | 954 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



