Today, 4/17 from 23:30
Temperatures around 1 degrees.
Station: Chur, 556 m.a.s.l. |
|
| Distance to Farurfurgga | 11.1 km |
| Altitude difference | -1874m (2430 m.a.s.l.) |
| Temperature | 11.6 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 0 km/h from N |
| Wind gusts | 0 km/h |
| Humidity | 74% |
| Pressure | 956 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



