Today, 4/21 from 16:00
From 16 o'clock sunny. Temperatures between 7 and 14 degrees.
Station: Pully, 455 m.a.s.l. |
|
| Distance to L'Isle, | 22.8 km |
| Altitude difference | -208m (663 m.a.s.l.) |
| Temperature | 15.3 °C |
| Sunshine | 10 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 5 km/h from SW |
| Wind gusts | 11 km/h |
| Humidity | 46% |
| Pressure | 961 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



