Today, 4/14 from 02:00
From 2 to 8 first overcast, from 4:00 o'clock light rain and snow showers. From 8 o'clock low clouds. Temperatures around 2 degrees.
Station: Andeer, 987 m.a.s.l. |
|
| Distance to Mathon, | 4.3 km |
| Altitude difference | -889m (1876 m.a.s.l.) |
| Temperature | 6.9 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 3 km/h from NNW |
| Wind gusts | 9 km/h |
| Humidity | 90% |
| Pressure | 899 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



