Today, 4/15 from 08:50
From 9 o'clock low clouds. Temperatures between 5 and 12 degrees.
Station: Plaffeien, 1042 m.a.s.l. |
|
| Distance to Moléson-sur-Gruyères, | 27.2 km |
| Altitude difference | -91m (1133 m.a.s.l.) |
| Temperature | 4.7 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 2 km/h from ENE |
| Wind gusts | 5 km/h |
| Humidity | 96% |
| Pressure | 901 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



