Today, 5/16 from 23:10
Temperatures around 14 degrees.
Water temperature |
|
| Tresa | 16.1 °C |
Station: Lugano, 276 m.a.s.l. |
|
| Distance to Paradiso | 1.9 km |
| Altitude difference | -21m (297 m.a.s.l.) |
| Temperature | 14.2 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 11 km/h from NNW |
| Wind gusts | 22 km/h |
| Humidity | 31% |
| Pressure | 975 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



