Today, 4/11 from 06:50
First cloudy, from 19:20 o'clock light showers. Temperatures between 9 and 20 degrees.
Station: Neuchâtel, 486 m.a.s.l. |
|
| Distance to Portalban, | 9.2 km |
| Altitude difference | 51m (435 m.a.s.l.) |
| Temperature | 9.6 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 0 km/h from E |
| Wind gusts | 1 km/h |
| Humidity | 88% |
| Pressure | 957 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



