Today, 4/17 from 11:40
In the second half of the day cloudy. Temperatures between 8 and 17 degrees.
Station: Andeer, 987 m.a.s.l. |
|
| Distance to Savognin, | 12.9 km |
| Altitude difference | -220m (1207 m.a.s.l.) |
| Temperature | 13.6 °C |
| Sunshine | 10 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 1 km/h from E |
| Wind gusts | 3 km/h |
| Humidity | 50% |
| Pressure | 908 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



