Today, 5/20 from 05:30
From 5 o'clock slightly cloudy. Temperatures at night 13, in the afternoon 26 degrees.
Station: Stabio, 352 m.a.s.l. |
|
| Distance to Segrate | 48.3 km |
| Altitude difference | 234m (118 m.a.s.l.) |
| Temperature | 8.9 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 2 km/h from SSW |
| Wind gusts | 5 km/h |
| Humidity | 97% |
| Pressure | 980 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



