Today, 4/12 from 15:10
Around 21 o'clock light showers. Temperatures between 14 and 20 degrees.
Station: Stabio, 352 m.a.s.l. |
|
| Distance to Villasanta | 39.2 km |
| Altitude difference | 179m (173 m.a.s.l.) |
| Temperature | 15.8 °C |
| Sunshine | 0 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 1 km/h from W |
| Wind gusts | 2 km/h |
| Humidity | 55% |
| Pressure | 972 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



