Today, 5/21 from 09:20
From 9 o'clock high clouds. Temperatures between 13 and 24 degrees.
Water temperature |
|
| Aare | 14.2 °C |
Station: Mühleberg, 480 m.a.s.l. |
|
| Distance to 2565 | 14 km |
| Altitude difference | 35m (445 m.a.s.l.) |
| Temperature | 14.3 °C |
| Sunshine | 10 of 10 min |
| Precipitation | 0 mm/h |
| Wind speed | 1 km/h from NNW |
| Wind gusts | 3 km/h |
| Humidity | 85% |
| Pressure | 973 hPa |
| Pollen | Alder, Birch, Grass, Mugwort, Ragweed |
| Pollutants | NH3, CO, NO2, Ozone, PM10, PM2.5, SO2 |



